Folie przeciwsłoneczne

folie okienne 3M Prestige 70 Exterior
folia 3M Prestige 70 folia 3M Prestige 40 Exterior na szybach budynku Intersport
Folia 3M Prestige 70 Exterior - witryna sklepowa - oklejanie Morpho Films

Folie 3M Prestige

 

Jako dystrybutor folii 3M oferujemy szeroki wybór folii przeciwsłonecznych 3M. Najbardziej popularne folie okienne 3M to Silver 15 Exterior, Neutral 35 Exterior oraz bezkonkurencyjne folie 3M Prestige.

 

Folia okienna 3M Prestige 70 Exterior oraz Prestige 90 Exterior nie powodują zaciemnienia wnętrz przy 97% blokadzie promieniowania podczerwonego (!).

 

Należy dodać, że działanie redukujące nagrzewanie standardowych folii okiennych przeciwsłonecznych (Silver, Neutral) możliwe jest dzięki zwartości cienkich warstw metali ze wszystkimi ich zaletami, ale i wieloma wadami, jak chociażby znaczne zaciemnienie. Natomiast folie 3M Prestige to wyjątkowe osiągnięcie naukowców z laboratoriów 3M, gdyż są one całkowicie pozbawione metali i warstw ceramicznych. Dzięki temu przejrzystość folii dorównuje przejrzystości szkła, trwałość folii jest ekstremalnie wysoka, gdyż nie mamy powłok mogących ulegać korozji w czasie. Nie ma też potrzeby stosowania na krawędziach folii silikonu czy taśm uszczelniających, co szczególnie w przypadku pomieszczeń mieszkalnych ma bardzo pozytywny wpływ na estetykę wykonania montażu, ale również na jego szybkość.

 

Jak działa folia Prestige?

Składa się ona z ok. 200 warstw przezroczystej folii, na których to warstwach fale elektromagnetyczne załamują się pod różnymi kontami. W efekcie prawie cała część podczerwieni jest odbijana. A jak wiadomo, podczerwień, to nic innego jak ciepło. Więcej ciekawostek na temat folii Prestige 70 exterior znajduje się na dedykowanej stronie Facebook. Zapraszamy do lektury i polubienia strony:) Prosimy też odwiedzić podstronę folii PR70ex klikając na zakładkę folii wyżej lub w link

 

Folie okienne Prestige występują w wersji wewnętrznej i zewnętrznej. W wersji przyciemnionej mamy do dyspozycji folię 3M Prestige 40 Exterior oraz 3M Prestige 20 Exterior Aby zapoznać się z konkretnymi wersjami oraz pobrać karty techniczne, prosimy o otwarcie odpowiednich zakładek powyżej. Folia 3M Prestige 20 exterior window film jest stosunkowo nową folią i występuje, póki co, wyłącznie w szerokości 152cm.

Na zdjęciu obiektu Intersport widać folię Prestige 70 Exterior na szybach wystawowych, zaś folię Prestige 40 Exterior na piętrze budynku. Więcej zdjęć obiektu można znaleźć w naszej galerii realizacji.

 

Wśród zewnętrznych folii Prestige wspomnieć warto o istnieniu najjaśniejszej folii Prestige 90 Exterior, której dosłownie nie widać na szybie, gdyż ok 90% światła widzialnego przepuszcza również szyba bez folii. Jednak ze względu na wyższą skuteczność rekomendujemy folię Prestige 70 Exterior, chociaż cena tej drugiej jest wyższa, to warto zainwestować w ten komfort.

Folie Prestige objęte są 10-letnią gwarancją gdy instalowane są na zewnątrz i 15-letnią w wersji wewnętrznej. Warunkiem uzyskania przedstawionych okresów gwarancji jest montaż przez autoryzowanego wykonawcę (zapraszamy do kontaktu z nami) oraz mycie szyb z folią minimum dwa razy w roku.

Jeśli interesuje Państwa temat folii przeciwsłonecznych, potrzebna jest bezpłatna konsultacja lub porada, czy też chcecie Państwo złożyć zamówienie, zapraszamy do kontaktu.

Aby zapoznać się z próbkami folii zewnętrznych proponujemy zamówienie kompletu najpopularniejszych zewnętrznych folii okiennych 3M, proponujemy ich zakup w przystępnej cenie na allegro LINK DO AUKCJI folia 3M Prestige 70 exterior - próbka