Folie przeciwsłoneczne

folie okienne na szkło przeciwsłoneczne - Morpho Films Wrocław

Redukcja kosztów klimatyzacji

Wiele osób zarządzających budynkami, w których zainstalowana została klimatyzacja, przekonuje się, że niezmiernie rzadko udaje się zaprojektować wydajny system klimatyzacji. Szczególnie wtedy, gdy projekt budynku przewiduje dużą ilość przeszkleń.

Gdy klimatyzacja została już zainstalowana, a jej działanie przestaje być wystarczające ze względu na zbyt dużą ilość ciepła dostającego się latem do budynku przez szyby okienne, wówczas folia przeciwsłoneczna znakomicie poprawi efektywność klimatyzacji. 
Folie okienne zainstalowane na szyby, odbijając promienie słoneczne znacznie zmniejszają zapotrzebowanie na chłodzenie powietrza, przez co wpływają na obniżenie kosztów klimatyzacji. 

Specjalne powłoki metaliczne folii odbijają większą część ciepła dochodzącego do szyb, co wpływa na obniżenie zużycia energii wykorzystywanej do schłodzenia pomieszczenia i przynosi wymierne korzyści finansowe. Koszty poniesione na instalację folii zwracają się w ciągu kilku lat (przeważnie od 2 do 5), w zależności od konstrukcji budynku, rodzaju szyb i zainstalowanej folii.

Jako firma od lat zajmująca się doradztwem, sprzedażą i profesjonalnym montażem folii okiennych, zapewniamy rzetelne przekazanie wiedzy oraz sprawną instalację, zgodną z zaleceniami producenta. Zapewniamy, że zamiast zwiększać moc klimatyzacji, często wystarczy instalacja skutecznych i trwałych folii okiennych.

Prosimy o kontakt, jeśli życzycie sobie Państwo bezpłatnej konsultacji u Państwa w budynku. Nie istotne, czy jest to Wrocław, Warszawa, Katowice, czy Gdańsk. Działamy w całym kraju.