Folie przeciwsłoneczne

Folia 3M Prestige 70 exterior w pokoju dziecka
folie 3M Prestige 70 exterior biurowiec
Folia 3M Prestige 70 exterior witryna

3M Prestige 70 exterior

 

 

 Folia 3M Prestige 70 exterior (zewnętrzna) jest obecnie najbardziej popularnym produktem z gamy folii przeciwsłonecznych. Jest to doskonałe połączenie super widoczności przez folię z jej właściwościami redukującymi nagrzewanie. Ten idealny balans między wysoką przepuszczalnością światła widzialnego (VLT = 70%), a 97% redukcją fal podczerwonych (IR = 3%) zwany jest skutecznością świetlną i jest najkorzystniejszy właśnie dla folii 3M Prestige 70 exterior.

 

 

 

Folia Prestige 70 Exterior jest chętnie stosowana w domach i mieszkaniach, gdzie dopływ światła dziennego jest szczególnie istotny. Na prezentowanym obok zdjęciu (Wrocław) można zobaczyć pokój dziecka, którego temperatura obniżyła się w upalne dni z 40 na 28 stC. Szyba z folią nadal doświetla wnętrze pokoju, jednocześnie chroniąc skórę bawiącej się pociechy dzięki blokowaniu promieni UV.

 

Patrząc na szybę oklejoną folią Prestige 70 exterior i szybę nieoklejoną nie zauważymy od razu istotnych różnic w przezierności. Dodając do tego wysoką skuteczność w odbijaniu ciepła nie dziwi fakt, że jest to najpopularniejszy produkt na rynku. Zarówno na rynku biurowym i instytucjonalnym, jak i w mieszkaniach prywatnych. 

 

Folie okienne Prestige 70 exterior to typowe rozwiązanie nierozwiązywalnego do niedawna problemu - uzyskania skutecznej redukcji nagrzewania przy zachowaniu doświetlenia wnętrz światłem dziennym. Dlatego tak chętnie są też stosowane na witrynach sklepowych, czy w innych pomieszczeniach, których nie chcemy zaciemnić.

 

MorphoFilms uczestniczyło w wielu testach porównawczych na dużych inwestycjach we Wrocławiu, Warszawie, Łodzi, Poznaniu i wielu innych miastach. Przed zainwestowaniem w montaż folii na tysiącach metrów kwadratowych Klienci chcieli się przekonać, jaki produkt spisuje się najlepiej. Skuteczność folii 3M Prestige 70 exterior spośród jasnych folii selektywnych była zawsze największa. Do tego zaufanie do marki 3M i ich partnerów, a także wiarygodna, wspólna gwarancja autoryzowanego wykonawcy i 3M sprawiają, że wybierając folie 3M Prestige inwestor może być spokojny o skuteczność rozwiązania oraz bezpieczeństwo od strony finansowej i formalnej.