Folie dekoracyjne

Folia dekoracyjna matowa 3M na balkonie. Wykonanie projektu na życzenie klienta
Folia dekoracyjna matowa 3M na balkonie. Wykonanie projektu na życzenie klienta
folie dekoracyjne 3M - wizualizacja różnych propozycji dla klienta, folie dekoracyjne Wrocław

Bezpieczeństwo i Funkcjonalność

Folie matowe czy szronione, oprócz walorów dekoracyjnych, pełnią dodatkowo ważną funkcję ochronną. W przypadku rozbicia szyby oklejonej folią szkło nie rozpryskuje się tak, jak szkło piaskowane bez folii, ponieważ folia z klejem utrzymuje kawałki szkła w jednym kawałku. Administratorzy budynków powinni zadbać również o to, aby na każdej dużej szybie znajdującej się w pobliżu ciągów komunikacyjnych, znalazł się nawet drobny akcent wykonany z folii dekoracyjnej. Zapobiegniemy wówczas przypadkowemu zderzeniu z przezroczystą taflą szkła.

Ciekawą zaletą folii jest to, że aby uzyskać szkło bezpieczne matowe czy mrożone, nie trzeba wymieniać istniejących szyb. Wystarczy zainstalować folie okienne dekoracyjne. Niewątpliwą zaletą naszych folii jest możliwość ich wymiany, gdy dekoracja przeszkleń znudzi się i opatrzy, lub gdy dane pomieszczenie zmieni swoje przeznaczenie.

Wyrafinowana estetyka folii dekoracyjnych w połączeniu z naszymi projektami sprawią, że w przeszklonych pomieszczeniach Państwo i Państwa goście będą zawsze czuli się? komfortowo. Ponieważ szyba jest doskonałym miejscem do zaprezentowania nazwy lub logo, dlatego chętnie opracujemy grafikę, która znajdzie się na folii. Zaproponujemy też takie rozwiązania, które dadzą użytkownikom poczucie otwartej przestrzeni w przyjaznych, zapewniających komfort wnętrzach.

Folie matowe znakomicie nadają się do biur, mieszkań, gabinetów oraz wszędzie tam, gdzie chcemy uniknąć ciekawskich spojrzeń z zewnątrz i jednocześnie zapewnić dodatkowe wrażenia estetyczne. Ostatnio popularnym miejscem naszych montaży są szyby balkonów.

Innym sposobem zapewnienia prywatności jest zainstalowanie na szybie folii lustrzanej tak, aby przy określonych warunkach, osoby patrzące na szybę od zewnątrz widziały lustro, podczas gdy od wewnątrz widać dobrze, co dzieje się na zewnątrz.

Jako dystrybutor folii 3M posiadamy szeroki wybór folii dekoracyjnych marki 3M.

Jeśli interesuje Państwa temat folii dekoracyjnych, potrzebna jest bezpłatna konsultacja lub porada, czy też chcecie Państwo złożyć zamówienie, zapraszamy do kontaktu. Po akceptacji oferty chętnie przygotujemy wizualizację. Nasze realizacje folii dekoracyjnych z Warszawy, Wrocławia i Krakowa, można zobaczyć tutaj http://www.morphofilms.pl/realizacje/folie-dekoracyjne-galeria

Naszymi klientami są bezpośrednio firmy, instytucje i osoby prywatne, jednak często współpracujemy z projektantami, firmami dostarczającymi stolarkę okienną czy szklane ścianki działowe. Realizujemy projekty i montaże folii dekoracyjnych liczone w dziesiątkach tysięcy metrów kwadratowych. Naszym obszarem działania są nie tylko Warszawa i Wrocław, ale cała Polska, ponieważ często realizujemy zlecenia firmy i instytucji z oddziałami w wielu miejscowościach.

Świadczymy również usługi cięcia ploterowego folii. Wycięte folie z wzorem, czy też po prostu paski, wysyłamy kurierem.

Chcesz zamówić folie, albo szukasz firmy do profesjonalnego montażu? A może chcesz się poradzić? Wyślij zapytanie