Folie samochodowe

folie 3M Crystaline Wrocław Warszawa
Folie przyciemniające 3M CS Panther to folie samochodowe najwyższej jakości, z homologacją
folie przyciemniające FX - markowe folie samochodowe 3M
Auto folie na szybach chroniące przed nagrzewaniem
folia antywłamaniowa na szyby samochodowe utrzymuje szkło w całości po rozbiciu

Folie przyciemniające szyby

 

Przyciemnianie szyb foliami 3M to same korzyści. To połączenie znanej marki z komfortem, wygodą i stylem.

Zapraszamy do zakupu folii spośród czterech serii folii przyciemnijących i zabezpieczających 3M:


3M CRYSTALINE - unikalne folie przeciwsłoneczne

Folie 3M Crystaline to auto folia przeciwsłoneczna instalowana nawet na szybę czołową. Wysoka przepuszczalność światła widzialnego (do 90%) pozwala na montaż w polu widzenia kierowcy na przednie szyby. Folia 3M Crystaline nie zawiera metali i jest niemal przezroczysta. Jej działanie ochronne wynika z załamywania się fal elektromagnetycznych na każdej z 200 warstw, z jakich składa się folia.

 •     CR 40
 •     CR 70
 •     CR 90Folia samochodowa 3M Crystaline to odpowiednik folii 3M Prestige na szyby w budynkach. Zobacz film o foliach 3M Crystaline, na którym można zobaczyć jak skuteczne są jasne folie 3M Crystaline w stosunku do zwykłych folii przyciemniających i poczytaj na blogu jak folie Crystaline chronią kierowców


3M PANTHER CS - folie przyciemniające

Folia do przyciemniania szyb 3M CS Panther to folia samochodowe najwyższej jakości, z homologacją

Panther CS to folie samochodowe  z najwyższej półki. CS = Color Stable. Folie te nie blakną i nie odbarwiają się. Folie 3M CS charakteryzują się najwyższą termokurczliwością i przyjemną barwą (bez odcienia butelkowego, czy brązowego). Jest to linia premium dla najbardziej wymagających. Dostępne są 4 stopnie przyciemnienia z homologacją.

 •     CS 5
 •     CS 20
 •     CS 35
 •     CS 50

 

3M FX - folie przyciemniające

Folie przyciemniające FX - markowe folie samochodowe 3M

Folie 3M FX to seria folii przyciemniających  posiadających homologację. Jest to propozycja dla szukających markowej folii samochodowej w przystępnej cenie. Folie FX mają delikatny odcień butelkowy. Dostępne są 4 stopnie przyciemnienia (liczba oznacza procentowe przepuszczanie światła widzialnego)

 

 •     FX 5
 •     FX 20
 •     FX 35
 •     FX 503M Black Shade - folie przyciemniające

Auto folie na szybach chroniące przed nagrzewaniem

Folie 3MTMScotchtintTMBlack Shade to nowa linia folii przyciemniających z homologacją. Dobre właściwości termokurczliwe w połączeniu z klasycznym wyglądem i najkorzystniejszą ceną sprawiają, że folie te stanowią są atrakcyjną propozycję. Folia Black Shade dostępna jest w 4 stopniach przyciemnienia (liczba oznacza procentowe przepuszczanie światła widzialnego)

 •     Black Shade 5 (BS 5)
 •     Black Shade 15 (BS15)
 •     Black Shade 30 (BS 30)
 •     Black Shade 45 (BS 45)3M™Scotchshield™ Automotive Security - przyciemniające folie ochronne.

Folia ochronna przyciemniająca 3M Automotive Security 20 na szyby samochodowe SAS to seria folii ochronnych, łączących zalety folii przyciemniających z ochronnymi. SAS to folie przyciemniające zabezpieczające przed szybkim włamaniem, choćby na skrzyżowaniu lub pod hipermarketem. Folia do przyciemniania szyb z funkcją ochronną dostępna jest w 4 stopniach przyciemnienia

 •     Scotchshield™ Automotive Security 5 (SAS 5)
 •     Scotchshield™ Automotive Security 20 (SAS 20)
 •     Scotchshield™ Automotive Security 35 (SAS 35)
 •     Scotchshield™ Automotive Security 50 (SAS 50)

 


3M™Scotchshield™ Automotive Security CLEAR - przezroczysta folia ochronna

folia antywłamaniowa na szyby samochodowe utrzymuje szkło w całości po rozbiciuSAS CLEAR to przezroczysta folia ochronna utrudniająca włamanie do samochodu. Ponieważ przepuszczalność światła widzialnego jest zbliżone do przepuszczalności szyby, może ona być stosowana również na przednie - boczne szyby.

Najwyższa jakość materiałów optycznych stosowanych przez 3M do produkcji folii sprawia, że folia SAS CLEAR jest niewidoczna. Folia posiada homologację dopuszczającą do stosowania w Polsce.


3M™Scotchshield™ - folie ochronne.


Zobacz film Film folie samochodowe 3M demonstracja folie ochronne

Folie antywłamaniowe do samochodu są skutecznym zabezpieczeniem przed próbą szybkiego włamania, kiedy napastnik nie spodziewa się, że napotka barierę podczas rozbijania szyby. Szyba tłucze się, lecz folia utrzymuje popękane kawałki szkła w jednej całości. Jest to wystarczające zabezpieczenie wynikające z efektu zaskoczenia. Optymalna grubość folii sprawia, że folie te skutecznie chronią nasze mienie, jednocześnie w razie wypadku pozwalają na sforsowanie szyby w celu udzielenia pomocy lub wydostania się z auta poszkodowanej osoby.

Folie antywłamaniowe do szyb samochodowych to niewielka inwestycja w ogromną poprawę bezpieczeństwa.

Należy pamiętać, że przyciemnianie szyb przednich i przednich - bocznych folią przepuszczającą mniej niż 70% światła widzialnego jest w Polsce zabronione. Dlatego folia ochronna 3M jest idealnym produktem na szyby kierowcy i pasażera.

folie samochodowe 3M chronią przed UV

Folie samochodowe 3M są rekomendowane przez fundację zajmującą się zwalczaniem raka skóry.

Chcesz zamówić folie, albo szukasz firmy do profesjonalnego montażu? A może chcesz się poradzić? Wyślij zapytanie