Folie specjalne

Whiteboard rolka - folia suchościeralna samoprzylepna 3M z serii DiNoc

Folie WHITEBOARD

Szczególnym przykładem foli 3M Di-Noc jest znana wszystkim folia Carbon oraz folia Whiteboard (WH 111 oraz PW 500).

Whiteboard jest to folia suchościeralna - zaplikowana na podłoże stanowi tablicę suchościeralną. Jest idealnym rozwiązaniem do salek konferencyjnych w biurach, gdzie często wymagana jest niestandardowa powierzchnia do pisania. Równie dobrze z folii Whiteboard można wykonywać małe tablice, przydatne przy każdym biurku. W szkołach folie suchościeralne 3M z powodzeniem zastępują zwykłe tablice na kredę z uwagi na swoją estetykę i, jak sama nazwa wskazuje, brak konieczności używania wody. Zaletą folii 3M jest dodatkowo możliwość aplikacji na zróżnicowane podłoża.

Oferujemy folie 3M Whiteboard w pełnych rolkach (1,25x9m oraz 1,25x30m), a także w konfekcji, na metry bieżące. Istnieje możliwość zamówienia konkretnych formatów, a także usługi montażu na specyficzne podłoża.

Specjalną odmianą folii Whiteboard jest jest folia PWF 500, na której można wyświetlać obraz z projektora przy jednoczesnym zachowaniu właściwości suchościeralnych. Folia ta musi być jednak aplikowana na idealnie gładką powierzchnię.

Wykonujemy również tablice magnetyczne wykorzystując opisane wyżej folie suchościeralne.

Chcesz zamówić folie, albo szukasz firmy do profesjonalnego montażu? A może chcesz się poradzić? Wyślij zapytanie