FOLIE PRZECIWSŁONECZNEFOLIE DEKORACYJNEFOLIE SAMOCHODOWEFOLIE SPECJALNEFOLIE OCHRONNEREKLAMA WIZUALNA

O nas

Głównym profilem działalności firmy jest dystrybucja i sprzedaż folii 3M. Zajmujemy się również profesjonalnym montażem. Jesteśmy najbardziej doświadczonym dystrybutorem i wykonawcą 3M w Polsce. Dla nas logo 3M jest zobowiązeniem. Jako jedyni posiadamy cały asoryment folii okiennych tej innowacyjnej firmy, posiadamy autoryzację 3M i wykonujemy najbardziej odpowiedzialne montaże.

Nasze doświadczenie z materiałami klejącymi oraz współpraca z 3M sięgają 18 lat. Naszą ofertę dopasowujemy do odbiorców. Dlatego w zależności od zakresu Państwa działalności, czy zainteresowania, przedstawimy dopasowaną do Państwa ofertę lub podzielimy się fachową wiedzą. Prosimy wybrać swoją grupę, aby zobaczyć w czym możemy doradzić: 

 

Nasze aplikacje obejmują folie okienne przecisłoneczne i antywłamaniowe, folie dekoracyjne matujące i szronione, przyciemniające i ochronne folie samochodowe, grafiki reklamowe, folie graficzne (naklejki) na laptopy i telefony. Dzięki naszym rozwiązaniom poprawiamy warunki klimatyczne w budynkach, upiększamy i zabezpieczamy budynki, pojazdy oraz sprzęt elektroniczny, zmieniamy wygląd mebli, dekorujemy ściany. Teren naszego działania w zakresie folii okiennych to głównie Warszawa i Wrocław, jednak wykonujemy montaże w całym kraju i poza granicami.  

Folie okienne to nasz produkt wiodący, natomiast naszą unikalną specjalizacją są nietypowe folie i laminaty na szyby, pojazdy, meble, ściany i przedmioty codziennego użytku. Nasi pracownicy jako jedni z pierwszych w Polsce podjęli się oklejenia samochodu folią 3M Carbon z serii Di-noc. 

Mamy za sobą bardzo wiele instalacji na różnych podłożach i w różnych warunkach. 

Posiadamy ogromne doświadczenie we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi, instytucjami, jak i klientami sieciowymi i korporacjami, nabyte między innymi podczas montażu folii oraz grafik dla takich firm jak 3M, McDonald's, Danone, Bayer, czy Alior Bank.

Zapraszamy do współpracy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

telefon - dystrybutor 3M folie okienne i samochodowe

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.