FOLIE PRZECIWSŁONECZNEFOLIE DEKORACYJNEFOLIE SAMOCHODOWEFOLIE SPECJALNEFOLIE OCHRONNEREKLAMA WIZUALNA

FOLIE SPECJALNE Di-noc, whiteboard tablice suchościeralne, tablice magnetyczne

Di-Noc - laminaty specjalistyczne

 

3M Di-Noc, folie dekoracyjne i laminaty Wrocław - Morpho Films

laminaty 3M Di-Noc, folie dekoracyjne Wrocław - Morpho Films Folie 3M DiNoc instalowane przez Morpho Films - dystrybutor 3M

 
Folie 3M Di-Noc to coś więcej niż okleiny meblowe i ścienne. To seria samoprzylepnych laminatów przeznaczonych do aplikacji na różnorodne podłoża, dostępnych w wielu kombinacjach obejmujących szeroką gamę wzorów - od naturalnych po futurystyczne.Proste aplikacje można wykonać samodzielnie, natomiast oklejanie mebli i innych powierzchni, które mają złożone kształty i strukturę podłoża, należy zlecić wykwalifikowanemu wykonawcy. Morpho Films może poszczycić się wieloma odpowiedzialnymi instalacjami Di-Noc. Stosujemy do tego właściwości termokurczliwe laminatów Di-Noc oraz wykorzystujemy nasze doświadczenie i znajomość materiałów pomocniczych.
3M Carbon Dinoc wzory MorphoFilms.pl

Laminaty te doskonale imitują drewno, skórę, metal, kamień,marmur, tynk i wiele innych materiałów służących do wystroju wnętrz.  Folie Di-Noc niemal idealnie oddają fakturę, połysk i usłojenie. W odróżnieniu od tanich imitacji, każdy wzór Di-Noc jest indywidualnie tworzony tak, aby nie można było odróżnić go od naturalnego materiału. Najbardziej znane laminaty Di-Noc to tzw. folie 3M Carbon. Folie carbon z serii Di-Noc nie mają sobie równych w odporności na ścieranie.

Połączenie nietypowych właściwości plastycznych Di-noc z naszą wiedzą i umiejętnością formowania tego materiału, pozwalają na oklejanie bez łączeń elementów profilowanych i posiadających przetłoczenia. Można dzięki temu uzyskać bardzo zaskakujące efekty. 

Na zdjęciach laminaty Di-Noc zmieniające wygląd paneli sufitu, paneli ściennych w windzie oraz ścianek i stołów w restauracji.

Kliknij próbnik po lewej, aby powiększyć i zobaczyć przykładowe wzory folii Di-Noc. Na stronach 3M obejrzeć można więcej przykładów w albumie online laminatów Di-Noc

3M Di-Noc katalog, folie dekoracyjne

Laminaty Di-Noc są odporne na wodę, bród i ścieranie. Posiadają certyfikat niepalności stąd mogą być stosowane właśnie do wnętrz. Specjalna seria Di-Noc do aplikacji na zewnątrz posaida strukturę łatwo zmywalną, która słabo chłonie brud i jest odporna na UV. Laminaty elewacyjne Di-Noc są idealną alternatywą dla wymiany elewacji. Zmiana wyglądu elewacji jest dzęki nim szybsza, nie powoduje konieczności demontażu istniejących paneli, czy ścian. W połączeniu ze specjalnymi foliami okiennymi 3M stanowią świetne narzędzie dla architektów, których zadaniem jest odświeżenie budynku i nadanie mu nowego oblicza. 

laminaty folie dekoracyjne 3M Di-Noc na fasady, zmiana wyglądu elewacji 

Innym ciekawym zastosowaniem jest zmiana wyglądu z jednoczesnym zabezpieczeniem elementów wyposażenia aut. Folie dekoracyjne Di-Noc idealnie nadają się do oklejania kokpitów, desek rozdzielczych, okolic skrzyni biegów. Oczywiście zmiana wyglądu lakieru samochodowego to również powszechnie znane zastosowanie, a carbon wiedzie tutaj zdecydowany prym.

Folie dekoracyjne 3M Di-Noc carbon

Coraz większa znajomość marki 3M i specjalnych folii sprawia, że naszymi klientami są firmy oraz indywidualni klienci, którzy chcą zmienić wygląd swojego sprzętu mobilnego. Obudowa telefonu ze strukturą drewna, czy laptop lub konsola w carbonie naprawdę robią wrażenie i odróżniają się od zwykłych naklejek.

3M Di-Noc naklejki na telefony, naklejki na smartfony i laptopy z folii dekoracyjnych Warszawa  

 

       

Film przedstawia najprostrze wykorzystanie laminatów Di-Noc. Jednak możliwości zastosowań są bardzo szerokie. Wystarczy wysłać nam zdjęcie powierzchni, lub sprzętu, który ma być poddany metamorfozie, a dobierzemy materiał i wycenimy produkt oraz usługę zmiany wyglądu.  

 

Whiteboard - folie suchościeralne do tablic, tablice magnetyczne i projekcyjne

 

Szczególnym przykładem foli 3M Di-Noc jest znana wszystkim folia Carbon oraz folia Whiteboard (WH 111 oraz PW 500). 

Whiteboard jest to folia suchościeralna - zaplikowana na podłoże stanowi tablicę suchościeralną. Jest idealnym rozwiązaniem do salek konferencyjnych w biurach, gdzie często wymagana jest niestandardowa powierzchnia do pisania. Równie dobrze z folii Whiteboard można wykonywać małe tablice, przydatne przy każdym biurku. W szkołach folie suchościeralne 3M z powodzeniem zastępują zwykłe tablice na kredę z uwagi na swoją estetykę i, jak sama nazwa wskazuje, brak konieczności używania wody. Zaletą folii 3M jest dodatkowo możliwość aplikacji na zróżnicowane podłoża. 

Whiteboard rolka - folia suchościeralna samoprzylepna 3M z serii DiNoc

Oferujemy folie 3M Whiteboard w pełnych rolkach (1,25x9m oraz 1,25x30m), a także w konfekcji, na metry bieżące. Istnieje możliwość zamówienia konkretnych formatów, a także usługi montażu na specyficzne podłoża.  

Specjalną odmianą folii Whiteboard jest jest folia PWF 500, na której można wyświetlać obraz z projektora przy jednoczesnym zachowaniu właściwości suchościeralnych. Folia ta musi być jednak aplikowana na idealnie gładką powierzchnię. 

Wykonujemy również tablice magnetyczne wykorzystując opisane wyżej folie suchościeralne. 

 

 

Pozostała oferta folii specjalnych

Jako dystrybutor 3M, oferujemy szeroki wachlarz folii 3M. Prosimy o kontakt w celu dobrania rozwiązania do Państwa aplikacji. Poniżej prezentujemy wybrane specjalne folie 3M.

Folie ochronne na ekrany i panele LCD

Folie ochronne 3M służą do zabezpieczenia powierzchni narażonych na zabrudzenia i uszkodzenia podczas magazynowania, napraw i transportu. Szeroki wybór folii pozwala na zastosowanie ich nie tylko do ochrony ekranów i paneli LCD. Folie ochronne służą także do zabezpieczania czasowego blatów, frontów meblowych, laminowanych paneli, telewizorów, sprzętu AGD, ceramiki sanitarnej, powierzchni drzwi, okien, czy paneli szklanych.

W naszej ofercie znajdują się również folie do rynku konsumenckiego, służące do długookresowej ochrony ekranów smartfonów, tabletów i laptopów. Zapraszamy do naszego sklepu www.MorphoSkins.pl, gdzie najdziecie Państwo skiny (naklejki) graficzne na sprzęt mobilny oraz folie na ekrany dotykowe do konkretnych modeli urządzeń.

Folie i filtry prywatyzujące

Filtry prywatyzujące zapewniają skuteczną ochronę przed utratą danych. Dzięki technologii mikrożaluzji specjalne folie chronią przed wzrokiem osób trzecich, próbujących spoglądać z boku na nasz ekran.

Zmiana koloru filtra prywatyzującego w zależności od kąta patrzenia

Więcej o filtrach prywatyzujących tutaj

Maty klejące - zrywalne warstwy folii wyłapujące brud

 

Folie Solar Mirror Film - do paneli solarnych

 

Jeśli interesuje Państwa temat folii specjalnych, potrzebna jest bezpłatna konsultacja lub porada, czy też chcecie Państwo złożyć zamówienie, zapraszamy do kontaktu.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Morpho Films - folie okienne i dekoracyjne - kontakt