Folie specjalne

  • Di-Noc - laminaty specjalistyczne
  • Whiteboard - folie suchościeralne do tablic, tablice magnetyczne i projekcyjne
  • Folie ochronne na ekrany i panele LCD
  • Folie i filtry prywatyzujące
  • Maty klejące - zrywalne warstwy folii wyłapujące brud
  • Folie Solar Mirror Film - do paneli solarnych
Folie 3M DiNoc instalowane przez Morpho Films - dystrybutor 3M
3M Carbon Dinoc wzory MorphoFilms.pl
3M Di-Noc katalog, folie dekoracyjne
laminaty folie dekoracyjne 3M Di-Noc na fasady, zmiana wyglądu elewacji
Folie dekoracyjne 3M Di-Noc carbon

Di-Noc - laminaty specjalistyczne

 

Folie 3M Di-Noc to coś więcej niż okleiny meblowe i ścienne. To seria samoprzylepnych laminatów przeznaczonych do aplikacji na różnorodne podłoża, dostępnych w wielu kombinacjach obejmujących szeroką gamę wzorów - od naturalnych po futurystyczne.Proste aplikacje można wykonać samodzielnie, natomiast oklejanie mebli i innych powierzchni, które mają złożone kształty i strukturę podłoża, należy zlecić wykwalifikowanemu wykonawcy. Morpho Films może poszczycić się wieloma odpowiedzialnymi instalacjami Di-Noc. Stosujemy do tego właściwości termokurczliwe laminatów Di-Noc oraz wykorzystujemy nasze doświadczenie i znajomość materiałów pomocniczych.


Laminaty te doskonale imitują drewno, skórę, metal, kamień,marmur, tynk i wiele innych materiałów służących do wystroju wnętrz.  Folie Di-Noc niemal idealnie oddają fakturę, połysk i usłojenie. W odróżnieniu od tanich imitacji, każdy wzór Di-Noc jest indywidualnie tworzony tak, aby nie można było odróżnić go od naturalnego materiału. Najbardziej znane laminaty Di-Noc to tzw. folie 3M Carbon. Folie carbon z serii Di-Noc nie mają sobie równych w odporności na ścieranie.

Połączenie nietypowych właściwości plastycznych Di-noc z naszą wiedzą i umiejętnością formowania tego materiału, pozwalają na oklejanie bez łączeń elementów profilowanych i posiadających przetłoczenia. Można dzięki temu uzyskać bardzo zaskakujące efekty.

Na zdjęciach laminaty Di-Noc zmieniające wygląd paneli sufitu, paneli ściennych w windzie oraz ścianek i stołów w restauracji.

Próbnik po lewej pokazuje jedynie przykładowe wzory folii Di-Noc. Na stronach 3M obejrzeć można więcej przykładów w albumie online laminatów Di-Noc

Laminaty Di-Noc są odporne na wodę, bród i ścieranie. Posiadają certyfikat niepalności stąd mogą być stosowane właśnie do wnętrz. Specjalna seria Di-Noc do aplikacji na zewnątrz posaida strukturę łatwo zmywalną, która słabo chłonie brud i jest odporna na UV. Laminaty elewacyjne Di-Noc są idealną alternatywą dla wymiany elewacji. Zmiana wyglądu elewacji jest dzęki nim szybsza, nie powoduje konieczności demontażu istniejących paneli, czy ścian. W połączeniu ze specjalnymi foliami okiennymi 3M stanowią świetne narzędzie dla architektów, których zadaniem jest odświeżenie budynku i nadanie mu nowego oblicza.

Innym ciekawym zastosowaniem jest zmiana wyglądu z jednoczesnym zabezpieczeniem elementów wyposażenia aut. Folie dekoracyjne Di-Noc idealnie nadają się do oklejania kokpitów, desek rozdzielczych, okolic skrzyni biegów. Oczywiście zmiana wyglądu lakieru samochodowego to również powszechnie znane zastosowanie, a carbon wiedzie tutaj zdecydowany prym.

Coraz większa znajomość marki 3M i specjalnych folii sprawia, że naszymi klientami są firmy oraz indywidualni klienci, którzy chcą zmienić wygląd swojego sprzętu mobilnego. Obudowa telefonu ze strukturą drewna, czy laptop lub konsola w carbonie naprawdę robią wrażenie i odróżniają się od zwykłych naklejek. Przykłady można zobaczyć na podstronie z realizacjami laminatów 3M Di-Noc
Whiteboard rolka - folia suchościeralna samoprzylepna 3M z serii DiNoc

Whiteboard - folie suchościeralne do tablic, tablice magnetyczne i projekcyjne

Szczególnym przykładem foli 3M Di-Noc jest znana wszystkim folia Carbon oraz folia Whiteboard (WH 111 oraz PW 500).

Whiteboard jest to folia suchościeralna - zaplikowana na podłoże stanowi tablicę suchościeralną. Jest idealnym rozwiązaniem do salek konferencyjnych w biurach, gdzie często wymagana jest niestandardowa powierzchnia do pisania. Równie dobrze z folii Whiteboard można wykonywać małe tablice, przydatne przy każdym biurku. W szkołach folie suchościeralne 3M z powodzeniem zastępują zwykłe tablice na kredę z uwagi na swoją estetykę i, jak sama nazwa wskazuje, brak konieczności używania wody. Zaletą folii 3M jest dodatkowo możliwość aplikacji na zróżnicowane podłoża.

Oferujemy folie 3M Whiteboard w pełnych rolkach (1,25x9m oraz 1,25x30m), a także w konfekcji, na metry bieżące. Istnieje możliwość zamówienia konkretnych formatów, a także usługi montażu na specyficzne podłoża.

Specjalną odmianą folii Whiteboard jest jest folia PWF 500, na której można wyświetlać obraz z projektora przy jednoczesnym zachowaniu właściwości suchościeralnych. Folia ta musi być jednak aplikowana na idealnie gładką powierzchnię.

Wykonujemy również tablice magnetyczne wykorzystując opisane wyżej folie suchościeralne.

Folie ochronne na ekrany i panele LCD

Folie ochronne 3M służą do zabezpieczenia powierzchni narażonych na zabrudzenia i uszkodzenia podczas magazynowania, napraw i transportu. Szeroki wybór folii pozwala na zastosowanie ich nie tylko do ochrony ekranów i paneli LCD. Folie ochronne służą także do zabezpieczania czasowego blatów, frontów meblowych, laminowanych paneli, telewizorów, sprzętu AGD, ceramiki sanitarnej, powierzchni drzwi, okien, czy paneli szklanych.

W naszej ofercie znajdują się również folie do rynku konsumenckiego, służące do długookresowej ochrony ekranów smartfonów, tabletów i laptopów. Zapraszamy do naszego sklepu www.MorphoSkins.pl, gdzie najdziecie Państwo skiny (naklejki) graficzne na sprzęt mobilny oraz folie na ekrany dotykowe do konkretnych modeli urządzeń.

Zmiana koloru filtra prywatyzującego w zależności od kąta patrzenia

Folie i filtry prywatyzujące

Filtry prywatyzujące zapewniają skuteczną ochronę przed utratą danych. Dzięki technologii mikrożaluzji specjalne folie chronią przed wzrokiem osób trzecich, próbujących spoglądać z boku na nasz ekran.

Zmiana koloru filtra prywatyzującego w zależności od kąta patrzenia

Więcej o filtrach prywatyzujących tutaj

 

Maty klejące - zrywalne warstwy folii wyłapujące brud

Folie Solar Mirror Film - do paneli solarnych

Chcesz zamówić folie, albo szukasz firmy do profesjonalnego montażu? A może chcesz się poradzić? Wyślij zapytanie